Nesoldík
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Nesoldík

Davídkovo koření

Nesoldík je jedinečná receptura polévkového koření. Směs zeleniny, koření a bylinek určená zejména na úpravu zeleninových, masových vývarů a polévek.


Navíc obohacena vitamínem B. Prostě zdravá bylinková VE**TA bez soli a glutamátu, kterou milují hlavně děti.

Co je důležité při dávkování v pokrmu? Zahoďte své zvyky a nesypte na 1 litr vývaru 1 lžíci běžného dochucovadla. U Nesoldíka platí pouze 1 malá kávová lžička na 4 litry vývaru. Pokud dáte víc, bude to silné, hořké a budete muset ředit! U této směsi není překvapením, že nebudete ani první ani poslední, kdo to s Nesoldíkem v polévce poprvé přežene a nebude Vám to chutnat. Ale pokud s ní budete vařit dle mého návodu, stanete se na Nesoldíkovi závislí. Toto koření je našim "zlatým grálem" a je také našim nejprodávanějším kořením vůbec.

Složení

Karotka, petržel, cibule, česnek, celer list, petržel list, libeček, kurkuma, slunečnicový olej a vitamín skupiny B - riboflavin.

Směs koření bez přidaného glutamátu a soli.

Davídkovo koření

Skladování

Uchovávejte v teplotě do 25 °C a vlhkosti do 70 %.

Informace o výrobci

Král českého království koření. Davídkova hlava neustále srší nápady a díky jeho kuchařským zkušenostem, odvaze experimentovat a úchvatnému daru vnímat a kombinovat chutě dal život již 60 kořenícím směsím a stále přibývají další.

Koření od Davídka s.r.o., Přímá 28/6, Brno, 642 00

Skladem > 6 ks
50 Kč za šufánek - 0,7 dcl 50 Kč (bez DPH)
S DPH
Mohlo by vás také zajímat